Юридична компанія Юридична компанія Юридична компанія Юридична компанія Статті контакти legisvirtus
 
 
 
 
 
 
 
 
контактиНотаріус
 

 

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування - це комплексний юридичний супровід діяльності підприємства з усіх правових питань, які виникають в процесі підприємницької діяльності, що дозволяє приймати максимально ефективні рішення, знизити фінансові ризики та розв’язати уже існуючі проблеми. У свою чергу, допущена юридична помилка прямо відбивається на прибутку підприємства. Ця послуга вигідна підприємствам і підприємцям, у штаті яких відсутній юрист або є потреба в додатковому юридичному обслуговуванні.       Абонентський юридичний супровід Вашого бізнесу в нашій компанії має ряд істотних переваг:

 • при порівнянні послуги на абонентське обслуговування в нашій компанії з Вашими витратами на утримання штатного юриста (зарплата, оплачуваний соціальний пакет, податкове навантаження, організація робочого місця і.т.д.) можливість економії стає очевидною.
 • кваліфікація одного або двох штатних юристів не може бути однаково високою у всіх галузях права, а ми пропонуємо професійну і злагоджену роботу команди, де кожен фахівець має чітку спеціалізацію;
 • можливість реального прогнозування витрат на юридичне обслуговування при плануванні бюджету організації.

Абонентське обслуговування включає:

  • Оперативні юридичні консультації (усні та письмові);
  • Правовий аудит діяльності компанії;
  • Участь у переговорах з контрагентами клієнта;
  • Юридичний супровід угод клієнта;
  • Реєстрація, реорганізація, ліквідація юридичних осіб;
  • Розробка й експертиза документів;
  • Представництво і захист інтересів клієнта в державних органах, органах виконавчої служби, в господарському суді та судах загальної юрисдикції;
  • Інші юридичні послуги з правового забезпечення діяльності організації.
  • У рамках комплексного обслуговування компанія "Legis Virtus" фактично виконує роботу юридичного відділу високої кваліфікації.

Юрист При укладенні договору абонентського обслуговування Клієнту призначається окремий юрист, який відповідає за ведення діяльності Клієнта і відслідковує виконання замовлень спеціалістами Компанії, тобто фактично Клієнт, сплативши за послуги абонентського обслуговування, отримує на місяць команду співробітників різної спеціалізації.

 

Пакет «ОПТИМАЛЬНИЙ»

Пакет «Оптимальний» включає в себе наступні послуги:

 1. Усні консультації з питань застосування цивільного, господарського, адміністративного, трудового, корпоративного, податкового права - до 15 звернень в місяць (тривалість консультації не більше 15 хвилин), або 7 письмових консультацій (складність консультації - не більше півтори години роботи над консультацією);
 2. Підбірка нормативних правових актів з порушеного питання клієнта (на електронному носії) - 5 збірок;
 3. Перевірка та аналіз юридичної документації фірми, правова експертиза документів, наданих клієнтом - 5 експертиз (складність експертизи - не більше півтори години роботи над експертизою).
 4. Претензійно-позовна робота, а також поточна договірна робота (складання договорів, внутрішніх документів, включаючи статутні документи, заяв, претензій, відповідей на претензії, позовних заяв, відгуків, скарг та інших документів процесуального та правового характеру) - до 15 документів в місяць (складність складання документа - не більше чотирьох годин роботи над документом).
 5. Зміни до статутних документів та реєстрація їх в контролюючих органах - 2 перереєстрації;
 6. Представлення інтересів Клієнта в контролюючих органах, тому числі з питань отримання дозвільної документації, а також оскарження рішень органів державної влади у встановленому порядку - не більше 3 разів на місяць (тривалість переговорів - не більше 1 години).
 7. Участь у судовому процесі на стороні Клієнта: представлення інтересів в суді (досудова підготовка, складання позовних заяв, зустрічних позовів, апеляційних скарг, касаційних скарг, та інших документів, участь у судовому розгляді при розгляді спорів у першій, апеляційній, касаційній і наглядовій інстанціях) - не більше 1 процесу, одночасно (сума позову не більше 30 000 грн.).
 8. Супровід виконавчого провадження, захист інтересів Клієнта на даній стадії, спияння швидкого та ефективного виконання судового рішення на користь Клієнта.

На час дії договору на абонентське обслуговування в даному пакеті надається знижка у розмірі 10% на всі інші разові послуги компанії.
* Послуги по сплаті держмита та нотаріальних послуг сплачується окремо.
* Вартість пакету обговорюється індивідуально.
* У вартість не включено витрати пов’язані з відрядженням.

Пакет «БІЗНЕС»

Пакет «Бізнес» включає в себе наступні послуги:

 1. Усні консультації з питань застосування цивільного, господарського, адміністративного, трудового, корпоративного, податкового права - до 30 звернень в місяць (тривалість консультації не більше 15 хвилин), або 12 письмових консультацій (складність консультації - не більше півтори години роботи над консультацією).
 2. Підбірка нормативних правових актів з порушеного питання клієнта (на електронному носії) - 7 збірок.
 3. Перевірка та аналіз юридичної документації фірми, правова експертиза документів, наданих клієнтом - 10 експертиз (складність експертизи - не більше півтори години роботи над експертизою).
 4. Претензійно-позовна робота, а також поточна договірна робота (складання договорів, внутрішніх документів, включаючи статутні документи, заяв, претензій, відповідей на претензії, позовних заяв, відгуків, скарг та інших документів процесуального та правового характеру) - до 25 документів в місяць (складність складання документа - не більше чотирьох годин роботи над документом).
 5. Зміни до статутних документів та реєстрація їх в контролюючих органах - 3 перереєстрації;
 6. Представлення інтересів Клієнта в контролюючих органах, тому числі з питань отримання дозвільної документації, а також оскарження рішень органів державної влади у встановленому порядку - не більше 4 разів на місяць (тривалість переговорів - не більше 1 години).
 7. Участь у судовому процесі на стороні Клієнта: представлення інтересів в суді (досудова підготовка, складання позовних заяв, зустрічних позовів, апеляційних скарг, касаційних скарг, та інших документів, участь у судовому розгляді при розгляді спорів у першій, апеляційній, касаційній і наглядовій інстанціях) - не більше 2 процесів одночасно (сума позову не більше 30 000 грн.).
 8. Супровід виконавчого провадження, захист інтересів Клієнта на даній стадії, спияння швидкого та ефективного виконання судового рішення на користь Клієнта.

На час дії договору на абонентське обслуговування в даному пакеті надається знижка у розмірі 15% на всі інші разові послуги компанії.
* Послуги по сплаті держмита та нотаріальних послуг сплачується окремо.
* Вартість пакету обговорюється індивідуально.
* У вартість не включено витрати пов’язані з відрядженням

Пакет «V.I.P.»

Пакет «V.I.P.» включає в себе наступні послуги:

 1. Усні консультації з питань застосування цивільного, господарського, адміністративного, трудового, корпоративного, податкового права – необмежена кількість звернень в місяць.
 2. Підбірка нормативних правових актів з порушеного питання клієнта (на електронному носії) – необмежена кількість збірок.
 3. Перевірка та аналіз юридичної документації фірми, правова експертиза документів, наданих клієнтом - необмежена кількість експертиз .
 4. Претензійно-позовна робота, а також поточна договірна робота (складання договорів, внутрішніх документів, включаючи статутні документи, заяв, претензій, відповідей на претензії, позовних заяв, відгуків, скарг та інших документів процесуального та правового характеру) - необмежена кількість документів в місяць.
 5. Зміни до статутних документів та їх реєстрація;
 6. Представлення інтересів Клієнта в контролюючих органах, тому числі з питань отримання дозвільної документації, а також оскарження рішень органів державної влади у встановленому порядку;
 7. Участь у переговорах з боку Клієнта з контрагентами та/або контролюючими органами.
 8. Участь у судовому процесі на стороні Клієнта: представлення інтересів в суді (аналіз судових справ, досудова підготовка, складання позовних заяв, зустрічних позовів, апеляційних скарг, касаційних скарг, та інших документів, участь у судовому розгляді при розгляді спорів у першій, апеляційній, касаційній і наглядовій інстанціях) - необмежена кількість процесів одночасно (сума позову не більше 30 000 грн.);
 9. Супровід виконавчого провадження, захист інтересів Клієнта на даній стадії, спияння швидкого та ефективного виконання судового рішення на користь Клієнта.

На час дії договору на абонентське обслуговування в даному пакеті надається знижка у розмірі 20 % на всі інші разові послуги компанії.

* Послуги по сплаті держмита та нотаріальних послуг сплачується окремо.
* Вартість пакету обговорюється індивідуально.
* У вартість не включено витрати пов’язані з відрядженням.

 

Пакет «ІНДИВІДУАЛЬНИЙ»

Пакет передбачає індивідуальний підхід до Клієнта.

Вартість обумовлюється у відповідності до пакету послуг.