Юридична компанія Юридична компанія Юридична компанія Юридична компанія Статті контакти legisvirtus
 
 
 
 
 
 
 
 
контактиНотаріус
 

 

Декларація – для Людини

9 грудня 2011 року в конференц-залі культурно-мистецького центру «Є» у місті Івано-Франківську з нагоди Міжнародного дня прав людини відбулося засідання круглого столу (семінар) на тему «Декларація – для Людини», організованого юридичною компанією «ЛЕГІС ВІРТУС».
Семінар проведено у формі комунікативного заходу. У ньому взяли участь юристи, науковці, представники громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, депутати обласної, районної та міської рад, відомі громадські діячі краю, діяльність яких пов’язана з реалізацією, гарантуванням та захистом прав людини.
Під час роботи круглого столу, аналізуючи основні положення Загальної декларації прав людини (1948 р.), Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (1950 р.), Конституції України (1996 р.) та інших нормативних актів, правозахисники звернули увагу на ряд існуючих у нашій державі проблем, серед яких: відсутність сильної незалежної судової влади, відсутність інформаційної відкритості, прозорості та підзвітності влади суспільству тощо.
Присутні відзначали важкі наслідки тоталітарного минулого, у якому сформувався постсовковий менталітет, пропонували шляхи їх подолання для утвердження правової держави, розвитку вільної та сильної особистості.
Учасники круглого столу поділились досвідом щодо розв’язання цих важливих питань, а також підготували ряд рекомендацій стосовно вдосконалення системи захисту конституційних прав та свобод, запропонували механізми співпраці і взаємодії у даній галузі.
Всі розглянуті питання викликали значний інтерес під час засідання круглого столу, а вироблені в ході засідання пропозиції та рекомендації будуть в подальшому використовуватися в діяльності правозахисників, громадських активістів у боротьбі за гідність, права і свободи ЛЮДИНИ.
Підводячи підсумки роботи круглого столу, заступник генерального директора юридичної компанії «ЛЕГІС ВІРТУС» Віктор СКОВРОНСЬКИЙ відзначив, що даним заходом компанія розпочинає соціальний проект з підвищення правової освіченості громадян, формування сильного громадянського суспільства і запросив присутніх долучитися до цієї важливої справи.

 
   
 
 

ичні послуги у Івано-Франківську Юридична консультація Івано-Франківськ Адвокат